Blog

Dojrzałe kobiety

Dojrzała laska z nieogoloną pipką

Jul.09, 2018, w kategorii blondynki, Dojrzałe kobiety, Erotyczne Galerie, Masturbacja

Dojrzała suczka w czarnych szpilkach prezentuje swą nieogoloną muszelkę. Gorąca i doświadczona seks modelka masturbuje się anaalnie.

 

Skomentuj więcej...

Brunetka w kapeluszu

Oct.29, 2014, w kategorii Brunetki, Dojrzałe kobiety, Erotyczne Galerie

Świetna dziewczyna ma na swojej głowie ogromy kapelusz. Przepiękna brunetka. Bogota laseczka poluje na młodszego faceta, który będzie w stanie ją zadowolić i spełnić jej wszystkie seksualne marzenia. Dziewczyna ma duże wymagania. Świetna seks suczka.

Skomentuj więcej...

Powrót do domu

Aug.01, 2013, w kategorii Dojrzałe kobiety, Erotyczne Galerie, rude

Bardzo fajna mamuśka wraca do domu z delegacji gdzie nie zastaje kompletnie nikogo. Kobieta mając sporo czasu wolnego wyskakuje z ciuszków i zaczyna masować swoje słodkie nagie ciałko. Niesamowita laseczka ma niewielkie cycuszki i spore sutki.

Skomentuj więcej...

Zajebista mamuśka

Dec.22, 2012, w kategorii blondynki, Dojrzałe kobiety, Erotyczne Galerie

Zajebista mamuśka ma ochotę na seks. Samotna kobieta rozstała się z mężem i tęskni wyłącznie za ostrym rżnięcie. Dziewczyna zabawia się przy łóżku swoich synów. Nie jeden młody facet chciałby zabawić się z taką kobietą. Mamuśka ma duże sylikonowe cycuszki.

Skomentuj : więcej...

Opalona blondyna

Sep.29, 2012, w kategorii blondynki, Dojrzałe kobiety, Erotyczne Galerie

Dziewczyna ma już ponad trzy dychy na karku. Chcąc być wiecznie młodą i piękną dziewczyna powiększyła sobie piersi i zaczęła chodzić do solarium. Teraz wygląda jak laleczka barbie. Fajna plastikowa kobieta z dużym biustem. Fajne ciałko mamuśki.

Skomentuj : więcej...